dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Turnusy odchudzające dla dorosłych

Agnieszka Andrzejewska 2019-10-14 0 komentarzy
Turnusy odchudzające dla dorosłych

Odbywające się w miejscowości Poręba w Małopolsce obozy kondycyjne i odchudzające są skierowane do osób dorosłych, które chcą wrócić do formy i pozbyć się niepotrzebnych kilogramów. Wyjazdy te są oparte o ideę obozów Boot Camp, czyli o dużą liczbę intensywnych oraz różnorodnych ćwiczeń fizycznych w plenerze, jednak zostały odpowiednio zmodyfikowane, aby każdy zainteresowany, bez względu na swoją sprawność, mógł bez problemu w nich uczestniczyć. 

Turnusy odchudzające dla dorosłych obejmują 6 aktywnych dni, wypełnionych treningiem, zdrowymi posiłkami oraz poradami fachowców. W każdym dniu uczestnicy mają zapewnioną solidną dawkę fitnessu, jednak treningi są dostosowane do ich aktualnej kondycji, dlatego też mogą mieć pewność, że dadzą sobie na nich radę. Na początku i na końcu turnusu mają wykonywany pomiar składu ciała i tempa przemiany materii, aby mogli porównać swoje wyniki przed i po obozie, a także by wiedzieli, na co powinni zwrócić szczególną uwagę w swoim procesie odchudzania.

W trakcie trwania turnusu uczestnicy dowiadują się od dietetyka, jak jeść, żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Co więcej, mają zapewnioną opiekę trenera personalnego, który każdemu poświęca maksimum uwagi. Dzięki temu, że dokładnie poznają technikę wykonywania poszczególnych ćwiczeń, mogą mieć pewność, iż ich późniejszy samodzielny trening będzie bezpieczny oraz efektywny. Każdy turnus zapewnia im solidną porcję wiedzy do samodzielnego wykorzystania, potężną dawkę motywacji, a także wyjątkowe wspomnienia.

Szczegółowe informacje o tym, jak przebiegają obozy sportowe dla dorosłych, znajdują się na stronie internetowej bodycamp.pl.

Skomentuj wpis