dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Sterownik pneumatyczny HYDROCAR

Konstanty Wasilewski 2019-04-15 0 komentarzy
Sterownik pneumatyczny HYDROCAR

Sklep internetowy Hydromech to pewność najwyższej jakości produktów, doskonałej obsługi klientów i przystępnych cen. Dostępne w ofercie produkty renomowanych producentów hydrauliki siłowej spełniają nie tylko wysokie wymagania jakościowe, ale również wszystkie warunki związane z eksploatacją sprzętu i bezpieczeństwem personelu.

Hydraulika siłowa ma zastosowanie w wielu pojazdach, np. w popularnych ciężarówkach, które trudno sobie wyobrazić bez układów hydraulicznych. Obok pomp, siłowników, rozdzielaczy firma oferuje również sterowniki. Służą one do regulowania układu hydraulicznego. W przypadku samochodów ciężarowych może być to np. opuszczanie i podnoszenie naczepy.

Proponowany sterownik pneumatyczny Hydrocar 400C2101000  w wersji bez załączania przystawki ma zastosowanie np. w sterowaniu rozdzielaczem hydraulicznym zasilającym siłownik dwustronnego działania.  Posiada on następujące parametry:

  • Temperatura pracy :  -40÷80° C,
  • Maksymalne ciśnienie pracy: 12 barów.

Sterownik został zaprojektowany w sposób estetyczny i jednocześnie z bardzo trwałych materiałów.  Dzięki ergonomicznemu wykonaniu jest on świetnym wyborem dla dowolnego pojazdu ciężarowego.

Dystrybutor współpracuje z  firmami montażowymi z całej Polski, które uzyskały autoryzację poszczególnych producentów. Doradcy wskażą, kto w najbliższej okolicy może zamontować sterownik lub cały układ hydrauliczny w samochodzie.

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży, firma gwarantuje nie tylko sprawną,  profesjonalną obsługę oraz doradztwo na każdym etapie zamówienia, ale również szybką realizację i  wysyłkę części.

Skomentuj wpis