dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Proteza hybrydowa

Karolina Górska 2020-11-07 0 komentarzy
Proteza hybrydowa

Na stronie internetowej należącej do znanej marki OrtoPartner można zapoznać się z szerokim asortymentem różnego rodzaju protez - kończyn górnych oraz dolnych, które różnią się między sobą nie tylko ceną i wyglądem, ale przede wszystkim wytrzymałością i komfortem noszenia czy codziennego wykorzystywania przez osoby niepełnosprawne. Każda proteza powinna zostać odpowiednio dopasowana do pacjenta, nie tylko uwzględniając jej rozmiar, ale i przeznaczenie. Równie ważne są same oczekiwania chorego w kwestii funkcjonalności zamawianej protezy.

Jakie protezy ramienia są dostępne w sklepie online?

  • kosmetyczne,
  • meczaniczne,
  • elektroniczne oraz hybrydowe.

W szczególności proteza hybrydowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród pacjentów oraz samych lekarzy czy rehabilitantów. Tego rodzaju model pozwala odzyskać niezależność i działa w bardzo podobny sposób jak prawdziwa kończyna, m.in. poprzez impulsy mięśniowe. Na stronie internetowej można zobaczyć specjalne filmy przygotowane przez producentów, które ukazują innowacyjne technologie wykorzystane do stworzenia nowoczesnych protez dla nieco bardziej wymagających klientów. 

Firma posiada własne drukarki 3D, które w krótkim czasie tworzą z niezwykłą precyzją wcześniej zaprojektowane modele protez. Dodatkowo oferuje również dojazd do klienta, który ze względu na niepełnosprawność nie może samodzielnie zjawić się w punkcie stacjonarnym. Przedstawiciel zaprezentuje w warunkach domowych wszystkie modele z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Skomentuj wpis