dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Która firma dysponuje odpowiednią flotą do transportu ładunków specjalnych do Francji?

Anna Wróblewska 2022-08-11 0 komentarzy
Która firma dysponuje odpowiednią flotą do transportu ładunków specjalnych do Francji?

Od wielu lat kwitnie współpraca gospodarcza pomiędzy polskimi i francuskimi producentami towarów. Wiele z nich, jak np. kosmetyki, wymaga specjalistycznego traktowania i przewozu w kontrolowanych warunkach. Dlatego importerzy i eksporterzy z Polski poszukują sprawdzonych przewoźników, którym mogą powierzyć swoje ładunki.

Firmą od wielu lat działającą na rynku i mającą niemal 100% zadowolonych klientów jest przedsiębiorstwo Important Cargo Traffic. Jest to spedytor zatrudniający doskonałych fachowców, którzy zajmują się organizacją przewozów najbardziej skomplikowanych ładunków. Bez względu na to, czy są to produkty żywnościowe, wina, kosmetyki, czy materiały niebezpieczne, firma ta dysponuje odpowiednią flotą pojazdów, gwarantującą bezpieczny i szybki transport z Francji i do Francji.

Firma dysponuje różnorodną flotą, w której są też pojazdy chłodnie, mogące przewieźć produkty na paletach i drobnicę. Wszystkie ładunki są ubezpieczone, a auta prowadzą doświadczeni kierowcy, znający nie tylko trasy, ale i języki obce. Nawet jeśli trzeba dostarczyć na miejsce ładunek ponadgabarytowy, w jej flocie są pojazdy niskopodwoziowe, które sprostają wymaganiom klienta. Specjaliści przedsiębiorstwa wytyczą najbezpieczniejsze trasy i załatwią wszelkie formalności, związane na przykład z ograniczeniem ruchu.

Przedsiębiorstwo gwarantuje rzetelność i przejrzystość oferty oraz indywidualne podejście do każdego zleceniodawcy. Pragnąc zlecić usługę, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, który odpowie na wszelkie pytania. 

Skomentuj wpis