dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Jakiej firmie warto zlecić naprawę ciągników rolniczych?

Alicja Krawczyk 2023-08-18 0 komentarzy
Jakiej firmie warto zlecić naprawę ciągników rolniczych?

O tym, że należy dbać o maszyny, aby zapobiec ich awariom, nikogo nie trzeba przekonywać. Dlatego nabywając dowolny sprzęt, warto dowiedzieć się, czy sprzedawca gwarantuje również serwis, konserwację i sprzedaż części zamiennych. Z pewnością można zawierzyć dystrybutorom, którzy od razu oferują opiekę posprzedażową.

Przedsiębiorstwo, które nie pozostawia swoich klientów z problemami i stara się jak najszybciej na nie reagować, działa na Dolnym Śląsku od 1995 roku. Jego klientami są przede wszystkim właściciela gospodarstw rolnych, ale także leśnicy i firmy zajmujące się pracami komunalnymi. Jest to przede wszystkim dystrybutor rozmaitych urządzeń od polskich i zagranicznych producentów, które sprzedawane są również do innych krajów. Firmę tę, wraz z danymi do kontaktu i informacjami o działalności oraz asortymencie, można znaleźć na stronie jaskot.pl.

W bogatej ofercie serwisowej jest m.in. naprawa ciągników rolniczych i innych maszyn z dojazdem do klienta. Firma ta zatrudnia doskonałych fachowców, mających do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz wszelkie niezbędne części zamienne. Poza naprawą zapewnia także serwis i konserwację:

  • kombajnów Deutz-Fahr,
  • ładowarek teleskopowych Merlo,
  • maszyn komunalnych.

Przedsiębiorstwo to jest częścią Grupy Promodis, która niezwykle dba o wysoką jakość usług serwisowych, dlatego, decydując się na zakup potrzebnego sprzętu w jego sklepie, można mieć pewność, że współpraca będzie przebiegać pomyślnie, a serwisowane urządzenia nie zawiodą, nawet jeśli będą intensywnie eksploatowane.

Firma ta jest autoryzowanym partnerem wielu producentów, dlatego gwarantuje, że jej serwisanci doskonale znają sprzedawany sprzęt i profesjonalnie dokonują konserwacji oraz napraw wszystkich układów znajdujących się w tych maszynach.

Skomentuj wpis