dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Gdzie można zapisać się na konsultację z dietetykiem w Szczecinie?

Karolina Górska 2023-08-13 0 komentarzy
Gdzie można zapisać się na konsultację z dietetykiem w Szczecinie?

Konsultacja ze specjalistą żywienia jest wskazana również w przypadku występowania chorób współistniejących, na przykład cukrzycy, celiakii bądź różnego rodzaju alergii pokarmowych. Dietetyk będzie również w stanie ustalić, jakie produkty spożywcze są problemem, jeśli u dziecka występują kłopoty trawienne i częste bóle brzucha.

Na prywatną wizytę u specjalisty żywienia można zarejestrować się na stronie plusmed.szczecin.pl. Poszukujący pomocy u dietetyka w Szczecinie, mieszkańcy mogą od razu skorzystać też ze świadczeń innych specjalistów. Przedstawiona online lista gabinetów medycznych pozwala na diagnostykę i opiekę lekarską w zróżnicowanym zakresie, w zależności od potrzeb. 

Dietetyk, podobnie jak inni ogłaszający się pod wcześniej podanym linkiem lekarze, przyjmują w ustalonych godzinach w budynku przychodni znajdującym się przy ul. Ku Słońcu 23/24. Wskazówki, jak dojechać pod udostępniony adres, można znaleźć online. Na miejscu pacjenci przyjeżdżający własnym samochodem mogą skorzystać z parkingu, istnieje również możliwość dojazdu komunikacją miejską.

Rejestracja do konkretnego specjalisty odbywa się telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Każda wizyta, bez względu na to, czy jest to konsultacja czy też zabieg, jest płatna, a cennik przedstawiono na stronie przychodni. 

Skomentuj wpis