dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Chirurgia plastyczna w Łodzi - co znajduje się w ofercie klinik?

Tomasz Konieczny 2022-12-21 0 komentarzy
Chirurgia plastyczna w Łodzi - co znajduje się w ofercie klinik?

Podniesienie biustu, nazywane plastyką, jest popularnym zabiegiem, na który decydują się kobiety w różnym wieku. Część z nich skarży się na brak jędrności oraz kształt daleki od tego, jaki im się podoba. Operacje przeprowadzane w klinikach chirurgii plastycznej sprawdzają się w przypadku piersi opadających i wiotkich, przykładowo na skutek sporej utraty masy ciała oraz piersi, które straciły objętość po ciąży lub ze względu na procesy starzenia się. Niektóre osoby kontaktują się z przedstawicielami kliniki HealthTeam w Łodzi. Chirurgia plastyczna, w jakiej się specjalizują, niejednokrotnie podnosi pewność siebie i przekłada się na większe zadowolenie ze swojego wyglądu.

Lekarze proponują lifting biustu, na jaki decydują się pacjentki niezadowolone z działania różnego rodzaju kuracji czy stosowania kosmetyków ujędrniających. Czynności, jakich się podejmują, sprawiają, że piersi stają się bardziej uniesione, dzięki czemu wyglądają młodziej. Niekiedy są łączone z pozostałymi zabiegami, takimi jak zmniejszenie biustu lub wstawienie implantów, których wielkość oraz kształt dobierane są indywidualnie.

Podniesienie piersi wiążę się z koniecznością rekonwalescencji. Jest to okres, w którym należy unikać wysiłku fizycznego, ekspozycji na silne słońce czy wizyt na solarium lub w aquaparkach. U niektórych pacjentek pojawia się obrzęk, który jest zjawiskiem normalnym i niewymagającym udawania się do lekarza. Chirurdzy zalecają noszenie specjalnego biustonosza, przyspieszającego regenerację i zmniejszającego dolegliwości bólowe, które ustępują po mniej więcej paru tygodniach.

Skomentuj wpis