dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Telebimy mobilne

Borys Nowak 2019-04-03 0 komentarzy
Wpis

Mobilne telebimy są chętnie wykorzystywane w trakcie targów, koncertów, imprez sportowych, eventów i pokazów, szczególnie takich, które odbywają się na zewnątrz. Z tego względu zostały one wykonane z wytrzymałych materiałów, odpornych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak: śnieg, deszcz czy mróz.

Telebimy mobilne można kupić lub wynająć od sprawdzonej agencji MEON ze Szczecina, która integruje je ze swoim autorskim oprogramowaniem, pozwalającym w pełni wykorzystać potencjał tych nośników. Oferta firmy jest skierowana do osób i przedsiębiorstw, które potrzebują indywidualnie dobranego rozwiązania, dostosowanego do ich potrzeb. Specjaliści z agencji pomagają swoim klientom wybrać, wdrożyć oraz utrzymać zainstalowaną technologię.

Firma stara się, aby komunikaty wyświetlane na telebimie mobilnym były bardzo dobrze widoczne, a także ciekawe i atrakcyjne dla odbiorców. Oferowane przez agencję wielkoformatowe ekrany diodowe zapewniają niepowtarzalną efektywność przekazu obrazu, dzięki czemu odbiorcy łatwo zapamiętują nazwę reklamowanego obiektu lub inne istotne informacje.

Przenośne telebimy charakteryzują się lekką konstrukcją, która wpływa na łatwość ich przenoszenia, jak również krótkim czasem przygotowania ich do użytku, wynoszącym mniej niż 10 minut. Ekrany na przyczepach nie wymagają montażu, a jedynie rozstawienia. Mogą być przewożone z miejsca na miejsce bez potrzeby ich całkowitego demontażu.

Ekrany mobilne są wyposażone w podnośniki hydrauliczne, które pozwalają na podniesienie ich o kilka metrów do góry. Posiadają również mechanizmy obrotowe, pozwalające na szybkie dostosowanie ich pozycji bądź kąta widzenia do danej sytuacji.

Skomentuj wpis