dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Oferta szaf BHP do ubrań

Antonina Sobczak 2019-02-10 0 komentarzy
Wpis

Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom nie tylko jak najlepsze i bezpieczne warunki pracy, ale też powinien zadbać o bezpieczne przechowywanie ich ubrań i rzeczy osobistych. Dlatego też niezbędnym wyposażeniem pomieszczeń socjalnych są różnego rodzaju szafy BHP. Taka ubraniowa  szafa BHP może być stosowana także do innych celów.

Oferta szaf BHP do przechowywania ubrań, jaką proponuje sklep internetowy Tm24.pl, jest różnorodna, są tam zarówno metalowe szafy jedno-, dwu-, trzy-, jak i czterodrzwiowe. W szafach tych są specjalne otwory wentylacyjne, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza we wnętrzu szaf, dzięki czemu odzież zachowa świeżość. W proponowanych szafach są wykorzystane różne funkcjonalne elementy, jak np.:

  • różnej wielkości półki i przegrody
  • drążki z haczykami na ubrania
  • praktyczne wizytowniki
  • regulowane nóżki
  • lustra
  • zamki standardowe bądź praktyczne zamki Master, które otwierają wszystkie zamki.

Standardowy kolor szafki to kolor popielaty, ale istnieje możliwość wyboru innego koloru szafki z dostępnej palety RAL, za który trzeba trochę dopłacić.

Ze szczegółowymi opisami oraz parametrami szafek BHP zapoznasz się na podanej stronie sklepu, tam też możesz obejrzeć zdjęcia szaf, są tam także zamieszczone ich ceny netto i brutto. Proponowane szafy są wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej, pokrytej antykorozyjnym lakierem, szafy są bardzo wytrzymałe i posiadają wzmocnione drzwi. Niektóre szafki posiadają specjalne przegrody, które pozwalają na oddzielenie odzieży czystej od brudnej. Powierzchnia szafek jest gładka, co znacznie ułatwia utrzymanie szafek w czystości. Na wszystkie proponowane produkty jest udzielana gwarancja producenta.

Skomentuj wpis