dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Czyszczenie filtra dpf

Kacper Jaworski 2019-02-28 0 komentarzy
Czyszczenie filtra dpf

Czyszczenie filtra DPF w Warszawie czy dowolnym innym mieście jest łatwiejsze dzięki opcji wysyłkowej dostępnej w firmie gozbor.pl. Mimo że siedziba znajduje się w Olsztynie-Kieźlinach, kierowcy z całej Polski nie muszą przyjeżdżać na serwis osobiście – wystarczy, że wyślą filtr kurierem lub pocztą. W przypadku samochodów osobowych zregenerowane części są odsyłane kurierem na koszt firmy. Oczywiście do zakładu można dostarczyć także filtry wymontowane z aut dostawczych (do i powyżej 3,5 tony), ciężarówek, traktorów, maszyn rolniczych i budowlanych czy autobusów.

Aby wyczyścić filtr, należy najpierw zdiagnozować jego stan. Późniejsze badanie końcowe idealnie obrazuje różnicę, która jest osiągana dzięki użyciu najlepszych technologii na rynku. GozBor korzysta bowiem ze szwajcarskiej maszyny FH2 Double marki FFSolution. Innowacyjność tego rozwiązania polega na płukaniu filtra DPF/FAP w zamkniętym obiegu, a następnie osuszaniu go w wysokiej temperaturze. Wydajność usuwania zanieczyszczeń, czyli sadzy i popiołu, oscyluje wokół 98,5%!

Cena w zależności od wielkości samochodu waha się od 500 do 1500 złotych. To jednak konieczny koszt, jeżeli nie chce się łamać przepisów i narażać na mandaty oraz odholowanie pojazdu. Obecnie filtr cząstek stałych jest podstawowym komponentem w pojazdach mechanicznych, na czym korzysta środowisko. Co prawda część się zużywa i brudzi z biegiem czasu, ale na szczęście można w każdej chwili przeprowadzić skuteczną regenerację, która polega na oczyszczeniu filtra i przygotowaniu go do ponownego, prawidłowego użytku.

Skomentuj wpis