dlaczegopolska.pl - Twoja przestrzeń nieograniczonych możliwości

Budowa domu kanadyjskiego - do kogo się zwrócić?

Alicja Krawczyk 2019-03-09 0 komentarzy
Budowa domu kanadyjskiego - do kogo się zwrócić?

Jeśli współczesny inwestor, który zdecydował się na budowę domu, czegoś się poważnie obawia, to nie są to przede wszystkim koszty. Przy stabilnych i odpowiednio wysokich dochodach można sfinansować inwestycję kredytem i prędzej czy później go spłacić. Problemem, który spędza sen z powiek, są przepisy, pozwolenia, regulacje, a także konieczność nadzorowania wykonawcy, by w budynku nie powstały i nie pozostały usterki.

Wszystko zaczyna się od projektu – i tu już powstaje pierwsza przeszkoda, bo niełatwo znaleźć pomysł na dom odpowiadający potrzebom i marzeniom inwestora. Pod dom trzeba mieć własną działkę, a więc znów poświęcić ileś czasu na znalezienie odpowiedniego terenu i załatwieniu formalności z zakupem. Potem znów ileś dokumentów, by wykonawca mógł ruszyć z budową.

Dobrze jest więc, gdy tym wszystkim zajmie się jedna firma. Budowa domu kanadyjskiego może być przedsięwzięciem łatwym dla inwestora, jeśli zajmie się nim firma Dor-Tex. Pomaga ona swoim klientom w znalezieniu i zakupie działki, przygotowaniu jej pod budowę, dostarcza projekt domu, ułatwia zdobycie pozwolenia na budowę, a nawet kredytu. Inwestor nie musi więc miotać się między ilomaś firmami i instytucjami, jego rola jest ograniczona do niezbędnego minimum. W krótkim czasie powstanie dla niego nowoczesny, energooszczędny dom, którego ogrzewanie będzie niewiele kosztowało. Opłaci się nawet ogrzewanie elektryczne za pomocą promienników podczerwieni, a uzupełni je oczywiście kominek – przecież w domu nie może go zabraknąć.     

Skomentuj wpis